Heq dorë përfundimisht, Kejvina Kthella ndan vendimin drastik me ndjekësit…

Kejvina Kthella ka ardhur me një njoftim surprizues për të gjithë ndjekësit.

Modelja pas daljes nga Big Brother ka kaluar një periudhë jo të lehtë.

Ajo u shpreh se ka hequr dorë përfundimisht nga mediat shqiptare.

‘Përshëndetje miq!Duke falenderuar të
gjithë gazetarët, autorët dhe moderatorët, dua t’ju njoftoj publikisht siç edhe jua kam
komunikuar privatisht, kam hequr dorë përfundimisht nga mediat shqiptare kjo për zgjedhje personale dhe profesionale.

Faleminderit çdo personi që punon në media që në çdo dalje timen më ka trajtuar me shumë dashuri. Ndërsa me ju publik i dashur, bashkë do shihemi porn ga një cep i botës,’-shkruan modelja në rrjete sociale.

 

Ndryshime të bujshme në televizion, ‘Klanifornia’ largohet nga Tv Klan, Julian Deda njofton se…

Nga sezoni i ardhshëm televiziv spektaklin e humorit “Klanifornia” nuk do e shohim më në TV Klan. Lajmi është bërë i ditur nga burime ekskluzive...

Ja kush është bima që do ju bëjë milionerë. Quhet ARI i kuq, 20 mijë lekë grami

Dy mijë lekë të reja për një gram. Quhet ari i kuq. Është erëza më e shtrenjtë në botë dhe ndër tre ushqimet më...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Ndryshime të bujshme në televizion, ‘Klanifornia’ largohet nga Tv Klan, Julian Deda njofton se…

Nga sezoni i ardhshëm televiziv spektaklin e humorit “Klanifornia”...

Rriten duke i bërtitur prindërit, ja pasojat negative që mbeten te këta fëmijë

Shumë prindër përdorin të bërtiturat si një metodë disiplinore...

Po afrohet dita! Zbulohet data e dasmës së Arbanës dhe Eduartit

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj do të martohen në...