“Unë të mbaj në ajër”, Klodiana Shala bën për të qarë konkurrentin e Përputhen

Në këtë puntatë të fundit të Përputhen është zhvilluar takimi i Romaldos me Marian.

Por komenti mbi fizikun e Samonës ka marrë gjithë vëmendjen e takimit e madje ka sjellë edhe përplasje mes Ronaldos dhe opnionistes.

 

Në rolin e kësaj të fundit në studio ishte Klodiana Shala. Klodi është acaruar me sjelljen e Romaldos dhe situata ka dalë nga kontrolli.

“Unë ty të mbaj në ajër”, i tha Klodiana e cila bëri për të qarë Romaldon që la edhe studion.

 

SHIKO VIDEON

“Përshëndetje e përzemërt dhe flagrante”, veprimi i Ramës ndaj Melonit jehonë në mediet italiane (VIDEO E PLOTË)

Kryeministrja Giorgia Meloni mori pjesë në samitin e Komunitetit Politik Evropian (EPC) i cili vizitoi 45 liderë të mbledhur në Moldavi . Mes tyre edhe...

Meterologia Lajda Porja zbulon surprizat e motit, ja çfarë pritet të ndodhë me temperaturat

Fundjava pritet që të sjellë kushte të qëndrueshme atmosferike duke bërë që vija bregdetare të jetë në mbizotërimin e kthjellimeve dhe vranësirave por pa...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Ma hoqën fëmijën nga gjiri”, e reja tregon torturat në shtëpinë e burrit

Marigona Buja 32 vjeçarja do të tregojë historinë e...

Meterologia Lajda Porja zbulon surprizat e motit, ja çfarë pritet të ndodhë me temperaturat

Fundjava pritet që të sjellë kushte të qëndrueshme atmosferike...

Mrekulli! Ky është liqeni në Shqipëri që ju rinon për 3 ditë dhe ju shëron nga sëmundjet

Bëhet nami në liqenin e “çudirave” në Lenie të...