U dashurua me Luizin në BBV, por Kiara nuk harron Butrintin, ja detaji që nxjerr zbuluar moderatoren (VIDEO)

Një tjetër video është bërë virale në lidhje me Kiarën dhe ish të dashurin e saj Butrint Imerin. Fansave nuk ju ka shpëtuar një detaj nga klipi i këngëtarit.

Mesa duket një prej modeleve në videoklipin e Butrintit ka të njëjtin fustan si ai që ka veshur Kiara Tito në një dalje të saj televizive. Kaq ka mjaftuar që rrjeti të shpërthej dhe dyshja të marrin sërisht vëmendje.

Madje e kanë cilësuar si një gjest që moderatorja po i kushton rëndësi ish të dashurit.

VIDEO:

 

@hehwhwhehk

♬ Lagja – Noizy

Nëna i përlot të gjithë me atë që i thotë djalit: Nuk po më lë të jetoj or bir, më ke futur në bagazh

Në seancën e ndërmjetësit “Shihemi në Gjyq” tek E Diela Shqiptare ka ardhur një nënë e cila ka humbur vajzën e saj në moshë...

Zbulohet mashtrimi? Dalin dokumentat: Luiz Ejlli është beqar, nuk është martuar me Kiarën ligjërisht

Në një ceremoni madhështore në tarracën e Bashkisë së Tiranës, me Kiarën e veshur nuse dhe Luizin dhëndër, kryetari i bashkisë shpalli burrë dhe...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...