“Nuk është reale…”, Habit ish-banorja e BBV2, del kundër lidhjes Kiara-Luiz (VIDEO)

Ish-banorja e Big Brother Vip 2, Diola Dosti ndërsa ka qenë e ftuar në “Breaking” ka folur në lidhje me çiftin Kiara Luiz, ndërsa e ka quajtur nisjen e marrëdhënies së tyre si të nxituar.

Ajo tregoi se nuk është takuar me asnjë banor që pas përfundimit të BBV2, dhe se ndër këto as me Nitën, që krijoji një afrimitet shumë të madh brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

“Unë e kam thënë, mendoj se është i nxituar, sepse kam përshtypjen që një çift duhet të njihen shumë më shumë me njëri-tjetrin. Mbase shumë shoqëri që nisën aty, jashtë nuk kanë vijuar dhe ky është një indikator që tregon që jo çdo gjë që ndodh aty është reale. Njerëzit kanë shumë ngjyra dhe unë mendoj që partnerët duhet t’i njohin të gjithë “ngjyrat” e njëri tjetrit”, tha ndër të tjera Diola për çiftin e shumëpërfolur Kiara-Luiz.

VIDEO:

 

Administratës i rritet paga, por çfarë do të ndodhë me pensionistët

Pensionistët duhet të presin deri në Tetor për “rritje” pensioni. Ndryshe nga rrogat, për pensionet nuk do të ketë rritje reale, por vetëm indeksim...

“Po më shkatërron jetën”! Prapaskenat, si u arrestua komandanti hajdut?

Brenda pak orëve pas publikimit të lajmit është arrestuar efektivi i rendit në Shkodër, Shkëlzen Gjonaj, i cili dhunoi brenda një lokali një të...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Ma hoqën fëmijën nga gjiri”, e reja tregon torturat në shtëpinë e burrit

Marigona Buja 32 vjeçarja do të tregojë historinë e...

Meterologia Lajda Porja zbulon surprizat e motit, ja çfarë pritet të ndodhë me temperaturat

Fundjava pritet që të sjellë kushte të qëndrueshme atmosferike...

Mrekulli! Ky është liqeni në Shqipëri që ju rinon për 3 ditë dhe ju shëron nga sëmundjet

Bëhet nami në liqenin e “çudirave” në Lenie të...