“Ne s’kemi as makina, as shoferë”, Bushati përplaset keq me Milaim Zekën: Deputetët e Shqipërisë jetojnë si m…

Të ftuar në “Top Talk”, Ervin Bushati dhe Milaim Zeka janë “përplasur” në lidhje me vendimin e rritjes së pagave të zyrtarëve të lartë që pritet që miratohet ditën e nesërme.

Zeka është shprehur se deputetët e Shqipërisë krahasuar me të Kosovës, janë si mbretër.

Ervin Bushati: E dini ju që politikanët tanë paguhen më pak se në Kosovë?

Milaim Zeka: E dini që privilegjet që kanë deputetët e Shqipërisë, nuk i kanë të Kosovës? Këta janë si mbretër. Deputeti i Shqipërisë në krahasim me të Kosovës jeton si mbret. Ne s’kemi as makina, as shoferë.

Ervin Bushati: Dhe ne s’kemi, as makinë, as shofer, as sekretar, as zyrë.

Doktori shqiptar i tha të operohet urgjent, por doktori italian e shokon me të vërteten

Dh.R. e semurë nga zemra dhe mbipesha shkon me urgjencë ne nje spital privat ne Tirane. Pas ekzaminimit qe i bëjnë doktorët i thonë...

Ishte “armikja e përbetuar” në BBV, Luizi habit me veprimin e fundit ndaj Dea Mishel

Luiz Ejlli dhe Dea Mishel, ishin dy ndër banorët më të komentuar gjatë qëndrimit në shtëpinë e Big Brother VIP. Gjatë spektaklit dy ish-finalistët kanë...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Si t’i keni rrobat e bardha pa pasur nevojë të përdorin zbardhues ose klor

Rrobat e bardha kanë tendencë për t’u njollosur shumë...

Cifti shkoi me pushime ne Mykos por ve duart ne koke kur i vjen fatura

Nje cift shkoi me pushime në Mykonos ne Greqi...

Agron LLakaj jep lajmin e hidhur. Humb njeriun me te shtrenjtë

Aktori i madh i humorit Agron LLakaj ka humbur...