Mimikat gjatë publicitetit e deri tek kundërpërgjigjja ndaj banorëve të BBV, bëhet virale videoja me ‘perlat’ e Arbër Hajdarit

Një video që po qarkullon në rrjet ka të bëjë me Arbër Hajdarin. Ndjekësit kanë krijuar me humor gjithë reagimet e opinionistit të BBVA në një video të vetme.

Kaq është dashur dhe rrjeti ka shpërthyer në të qeshura me perlat e Arbër Hajdarit.

VIDEO:

 

@migimigi4

Perlat e Arberit #migimigi4 #arberhajdari #luizejlli #zhaklinalekatari #meluizin #shqiptaretneperbote🇦🇱🌍 #viraltiktok #shqipetntiktok #bigbrothervipalbania #greektiktok #kosovatiktok #albaniantiktok #arbanaosmani #kiaratito #efidhedhes #teatrifoni #viralvideo #qeshmelot #qesh #meme #funnyvideos #kristdragot #fypシ゚viral #humor #funny

♬ original sound – Migi Migi

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Si t’i keni rrobat e bardha pa pasur nevojë të përdorin zbardhues ose klor

Rrobat e bardha kanë tendencë për t’u njollosur shumë...

Cifti shkoi me pushime ne Mykos por ve duart ne koke kur i vjen fatura

Nje cift shkoi me pushime në Mykonos ne Greqi...

Agron LLakaj jep lajmin e hidhur. Humb njeriun me te shtrenjtë

Aktori i madh i humorit Agron LLakaj ka humbur...