‘Merre aman, ta kam falur’! Ish- banorja e Big Brother Vip 2 shpërthen ndaj partnerit që e tradhëtoi

Sot në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon u diskutua mbi një studim, i cili rendiste pesë arsye pse njerëzit më tërheqës kanë më shumë gjasa të ngelin pa partner.

Dukej se të gjithë të ftuarit ranë dakord, nisur nga Saina Mete, Fation Kuqari dhe Diola Dosti, madje kjo e fundit u ankua se sot nuk ka “guximtarë”.

Të vënë përballë situatës nëse janë tradhtuar nga partneri me dikë që nuk e krahasojnë me veten, Diola u përgjigj me “po”.

“Unë mendoj që në momentin që hyn një person tjetër, pra unë jam e para dhe ajo është e dyta, pra futet në mes, më mirë të mbajë të dytën. Aman të keqen ia kam falur se nuk e dua fare. Pra në momentin që bën një zgjedhje tjetër dhe unë investoj kaq shumë te vetja ime, në integritetin tim e për trajnime dhe ai zgjedh dikë tjetër… merre se ta kam falur”, përfundoi ajo.

 

Me varka, dronë dhe vrap! Polici i hidhet në fyt kultivuesit të canabis në Velipojë (VIDEO)

Policia e shtetit vazhdon aksionin për goditjen e kultivimit të rasteve në Velipojë, Mat, Lezhë dhe në Krujë. Në Velipojë u asgjësuan 270 bimë...

KIRI NDERON BIRIN E VET AT DED GJOKA

Perkujtohet 1 vjetori i ndarjes nga jeta i At Dede Gjoka O.F.M ne vendlindjen e tij ne fshatin Kir te Dukagjinit. Gjithashtu ne nderim...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

FOTO/ Ka rënë në dashuri? Enca Haxhiaj habit me postimin e fundit

Këngëtarja e njohur Enca Haxhiaj është një ndër vajzat...

Mëse e përhapur në vendin tonë, doktori i njohur ngre alarmin: Sëmundja që po i merr jetën të rinjve para prindërve

Sëmundshmëria tek të rinjtë është rritur, veçanërisht prekja nga...

Punonte tek posta ADEX/ Kjo është agjentja që vodhi 3 milionë euro (skema)

Personi që shihni në foto është Alma Beqiri, agjentja...