Manjaku nuk ndalet së prekuri të pasmet e vajzës në autobus (Video)

Rastet e manjakëve që përfitojnë në urbanët e Tiranës janë të shumta dhe gjithmonë JOQ ALBANIA zgjedh që t’i denoncojë.

 

Së fundmi në redaksinë e JOQ ALBANIA ka mbërritur një rast, ku një burrë, prek nga të pasmet një vajzë të re.

Siç shihet edhe nga videoja, ai prek vazhdimisht nga të pasmet vajzën.

 

Burri bën sikur i shkon dora aksidentalisht, por në fakt vihet re që ai e bën me qëllim.

Videoja është dërguar nga një qytetar, që ka qenë i pranishëm në vendngjarje. Ai e ka kuptuar se çfarë ka bërë zotëria dhe e ka filmuar.

Megjithatë, ai nuk ka gjetur guximin të reagojë, gjithashtu edhe vajza që ka rënë viktimë e këtij manjaku.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...