Greta Koci tregon për herë të parë martesën 4 vjecare me inxhinierin

Ajo eshte nje nga zerat me te bukur te muzikes Shqiptare. Greta Koci ka treguar per here te pare jeten e saj me partnerin.
Kengetarja ka tregauar se shume shpejte do ta shohim me vello ne dasem.

Ajo jeton ne Amsterdam bashke me te.

Bashkëshorti im është inxhinier dhe shqiptar.Është nga veriu i Shqipërisë.

Ne jemi si shokë të dy, suportojmë njëri-tjetrin.

Kengetarja ka treguar dhe per vjehrrin dhe një vjehrrë që nuk i ka njeri, më duan dhe i dua shumë.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Nuk do besoni me kë e krahason Olti Curri, Kiarën dhe Luizin (Foto)

Kiara dhe Luiz padyshim janë nga ermat që keni...

Diola Dosti dhe Xhonatani kapen mat, Ronaldo i nxjerr zbuluar: Del fotoja…

Diola dhe Xhonatani gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë...

‘Me apo pa…’, Luana provokon me duar afër zo…

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca po punon pa...

“Si ta nxorri goja mor Ermal…”, deklarata e turpshme për Luizin po çmend rrjetin

Ermal Mamaqi, i ftuar në TopAlbania Radio, ka bërë...