BB vazhdon dhe jashtë/ Plas keq mes Nitës, Bledit dhe Ronaldos: Mosmirënjohëse amatore k…

Ronaldo dhe Bledi nuk e kanë pritur mirë deklaratën e Nitës për ta teksa ajo foli për aventurën e saj në Big Brother VIP Albania në një intervistë për “Prive”.

Pyetjes se kush e meriton një nominim të përjetshëm, Nita iu përgjigj duke thënë dy emra, atë të Bledi Manes dhe Ronaldo Sharkës.

Pas intervistës, Ronaldo ka nisur të përdorë ironi ndaj këngëtares.

“E more vesh Bledi Mane?’” është shprehur ai në Instagram duke ndarë sekuencë nga intervista shoqëruar me emoji me lot.

Një reagim ka pasur edhe Bledi.

Gazetari në Instagram përmes një postimi e ka quajtur Nitën mosmirënjohëse pasi sipas tij ishe ai që e iluminoi dhe e orientoi këngëtaren.

Ndërkohë Nita i ka dhënë përgjigje vetëm Ronaldos.

 

 

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Nuk do besoni me kë e krahason Olti Curri, Kiarën dhe Luizin (Foto)

Kiara dhe Luiz padyshim janë nga ermat që keni...

Diola Dosti dhe Xhonatani kapen mat, Ronaldo i nxjerr zbuluar: Del fotoja…

Diola dhe Xhonatani gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë...

‘Me apo pa…’, Luana provokon me duar afër zo…

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca po punon pa...

“Si ta nxorri goja mor Ermal…”, deklarata e turpshme për Luizin po çmend rrjetin

Ermal Mamaqi, i ftuar në TopAlbania Radio, ka bërë...