“Zarfin e kuq apo të zi?”, Kiara poston foto me Luizin, komenti epik i këngëtarit

Këngëtari Luiz Ejlli dhe moderatorja Kiara Tito janë çifti më i komentuar i momentit në shoëbizin shqiptar.

Romanca e tyre nisi brenda shtëpisë së “Big Brother Vip” dhe u kurorëzua me celebrimin e martesës në Bashkinë e Tiranës natën finale.

Mbrëmjen e djeshme ata kanë qenw të ftuar në dasmën e vajzës së biznesmenit-politikan Tom Doshi. Luizi ishte veshur me një kostum klasik të zi, ndërsa Kiara me një fustan të kuq.

Kiara ka postuar ditën e sotme një foto me Luizin nga dasma dhe krahas fotos shkruan: “Zarfi i zi apo i kuq?”, duke iu referuar zarfeve në BBV, teksa e shoqëron dhe me një emoji.

Fotoja ka marrë mijëra pëlqime dhe komente pozitive, teksa nuk mungojnë dhe batutat nga ish-banorët e BBV, por komenti që ka marrë më shumë vëmendje është ai i Luizit.

“Rrini urtë se e fillova zinxhirin” shkruan Luizi duke iu referuar lojës së nominimeve në BBV.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Nuk do besoni me kë e krahason Olti Curri, Kiarën dhe Luizin (Foto)

Kiara dhe Luiz padyshim janë nga ermat që keni...

Diola Dosti dhe Xhonatani kapen mat, Ronaldo i nxjerr zbuluar: Del fotoja…

Diola dhe Xhonatani gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë...

‘Me apo pa…’, Luana provokon me duar afër zo…

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca po punon pa...

“Si ta nxorri goja mor Ermal…”, deklarata e turpshme për Luizin po çmend rrjetin

Ermal Mamaqi, i ftuar në TopAlbania Radio, ka bërë...