U martua me vajzën e Tom Doshit; Kush është Bruno Çela, djali i biznesmenit të njohur që hyri në …

Një nga dasmat e vitit është zhvilluar mbrëmë në një prej hoteleve më luksoze të Tiranës.

Bëhet fjalë për celebrimin e dashurisë mes vajzës së Tom Doshit, Briana dhe djalin e biznesmenit Geront Çela, Bruno.

Dasma përrallore është zhvilluar në një ambient të mbushur me plot 100 mijë trëndafila.

Por kush është dhëndri i Tom Doshit, Bruno Çela?

Bruno Çela është djali i beznesmenit Geront Çela i pllakave Brunes dhe aksioner për ndërtimin e Vlora Marina.

Gjithashtu Bruno Çela është futur në Këshillin Bashkiak të Tiranës bashkë me dy anëtarë të tjerë të PSD-së së Tom Doshit, ku ishte listuar i pari.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Nuk do besoni me kë e krahason Olti Curri, Kiarën dhe Luizin (Foto)

Kiara dhe Luiz padyshim janë nga ermat që keni...

Diola Dosti dhe Xhonatani kapen mat, Ronaldo i nxjerr zbuluar: Del fotoja…

Diola dhe Xhonatani gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë...

‘Me apo pa…’, Luana provokon me duar afër zo…

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca po punon pa...

“Si ta nxorri goja mor Ermal…”, deklarata e turpshme për Luizin po çmend rrjetin

Ermal Mamaqi, i ftuar në TopAlbania Radio, ka bërë...