Publikohet video. Kjo grua vjedh unazen 500 mij lekeshe dhe iken pa e paguar

Nje ngjarje e turpshme ka ndodhur ne nje argjendari ku nje grua ka vjedhur nje unaze me cmimin 500 mij leke dhe eshte larguar pa paguar. Video eshte bere publike ne faqen JOQ.

Qytetari denoncon:
“Pershendetje! Duam te denoncojme nje vjedhje te bere ne argjendari ne Elbasan nga nena me dy vajzat. Ju lutem kush i njeh te na japi emrin, ka marr nje unaze floriri me vlere 500 mije leke te vjetra. Momenti kur e ka marre ne fund te videos kur mbulon unazat me duar”JOQ Videos

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Stilisti shkodran që vesh Hamilton, Jozef Martini punon për firma të njohura

Në Shkodër ka hapur një show-room me punimet e...

Rudina Dembacaj na rrënqethi me dedikimin për të atin e ndjerë

Me datë 8 Korrik të vitit 2020, Rudina Dembacaj...

“Puna e palodhur jep rezultate!”/ DITA me fat për secilën shenjë të horoskopit gjatë muajit qershor

Pavarësisht nga parashikimet mujore, ka të paktën një ditë...

“Ka paguar për 1 foto me Nusretin sa 5 banesa”, Ardit Gjebrea i kthehet ‘keq’ ndjekësit

Moderatori i të dielës shqiptare, Ardit Gjebrea ka nisur...