Luizi poston një foto me Kiarën dhe hedh një ‘thumb’, po për kë?

Luizi ka marrë vëmendjen e të gjithëve duke u shfaqur krah Kiarës mbrëmjen e sotme. Kjo është foto e parë me Kiarën që Luizi poston në Instagramin e tij, që pas mbarimit të Big Brother VIP.

Dyshja shfaqen të veshur shumë elegantë teksa me këtë rast, Luizi ka hedhur edhe një thumb. “Lum si Kiara”, shkruan fituesi i BBV2 krah fotos duke vendosur edhe një emoji që shkel syrin.

Ky duket si një thumb pas Post Big Brother, ku Olta i tha Luizit se ai nuk është për Kiarën dhe se nuk i sheh një çift afatgjatë.

Foto ka marrë mbi 100 mijë klikime brenda një ore.

Foto duket se është shkrepur në dasmën e vajzës së Tom Doshit.

Si t’i keni rrobat e bardha pa pasur nevojë të përdorin zbardhues ose klor

Rrobat e bardha kanë tendencë për t’u njollosur shumë lehtë me çdo lloj substance që vjen në kontakt me pëlhurën tuaj ose, pasi përdoret...

Tregoni shumë kujdes! Këto shenja të horoskopit do t’ju bëjnë “gropën” pas shpine

Sapo të ktheni shpinën, dijeni se jeni në rrezik. Po, këto shenja të horoskopit, për të cilat do të flasim pak më poshtë, janë...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Si t’i keni rrobat e bardha pa pasur nevojë të përdorin zbardhues ose klor

Rrobat e bardha kanë tendencë për t’u njollosur shumë...

Cifti shkoi me pushime ne Mykos por ve duart ne koke kur i vjen fatura

Nje cift shkoi me pushime në Mykonos ne Greqi...

Agron LLakaj jep lajmin e hidhur. Humb njeriun me te shtrenjtë

Aktori i madh i humorit Agron LLakaj ka humbur...