Kishte dhimbje barku. Mjeket operojne gabim 52 vjecarin duke i hapur probleme te tjera

Nje 52 vjecar eshte operuar gabim ne itali nga mjeket dhe i kane hequr zorret.

52 vjecari kishte dhimbje barku dhe shkoi me urgjence ne spital. Por mjeket pas konstatimeve i ben operim zorret.

Dhe ky ishte nje gabim shume i rende per 52 vjecarin. Por pas ketij gabimi 52 vjecari ka marre nje shume te madhe eurosh.

Ai eshte paguar me 300 mij euro demshperblim.

Pasi shkon ne nje spital te specializuar ai kuptoi se mjeket kishin ber gabim dhe i kishin hapur probleme te tjera. Analizat nxorren se ai vuante nga nje semundje tjeter.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Nuk do besoni me kë e krahason Olti Curri, Kiarën dhe Luizin (Foto)

Kiara dhe Luiz padyshim janë nga ermat që keni...

Diola Dosti dhe Xhonatani kapen mat, Ronaldo i nxjerr zbuluar: Del fotoja…

Diola dhe Xhonatani gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë...

‘Me apo pa…’, Luana provokon me duar afër zo…

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca po punon pa...

“Si ta nxorri goja mor Ermal…”, deklarata e turpshme për Luizin po çmend rrjetin

Ermal Mamaqi, i ftuar në TopAlbania Radio, ka bërë...