Jori Delli zbulon çfarë po kurdis sëfundmi me Noizyn: Ishim në Dhërmi dhe…

Ish- banorja e Big Brother VIP Albania, Jori Delli ka zbuluar më në fund raportin e saj më Noizyn.

Ajo ka treguar se ka marrë pjesë në një klip të reperit të njohur, pamjet të cilat u bënë virale në rrjet dhe publiku nisi të aludonte se mes tyre mund të kishte nisur një raport më i afërt.

“Me Noizyn i kemi bërë video disa ditë para në Dhërmi dhe Vlorë. Nuk kam cfarë të them tani…”- tha Jori Delli.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...