Çmendet fansi pas ish-banores së BBV: Dua të ha m**in tënd

“Antoneta kam dëshirë të ha m** tënd e ta shpërblej me 3000 euro”, ky është mesazhi që një ndjekës i ka shkruar në Instagram ish-banores së Big Brother Vip Albania, Antoneta Koçi.

Bukuroshja ka postuar në Insta Story mesazhin e çuditshëm të fansit të zjarrtë, duke u shprehur e shokuar nga ajo çka ai i ka shkruar.

Që prej hyrjes së saj në Big Brother Antoneta ka fituar me djetëra ndjekës në rrjete sociale dhe me sa duket disa prej tyre janë fantizuar pas saj.

 

Po afrohet dita! Zbulohet data e dasmës së Arbanës dhe Eduartit

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj do të martohen në datën 17 qershor. Burime për Vip Magazine, bëjnë të ditur se ceremonia që do të...

I kërkuan dorëheqjen pas disfatës, Berisha habit me reagimin e tij: Ata kanë lindur dhe do vdesin me…

Pavarësisht humbjes së thellë në zgjedhjet e 14 majit përballë mazhorancës dhe kërkesave të shumta për dorëheqje për bashkimin e PD-së zyrtare, duket se...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Pas suksesit në Big Brother VIP, Luiz Ejlli hap biznesin e tij të ri

Pas fitores së edicionit të dytë të Big Brother...

Çfarë ndodhi? Prishet miqësia mes Efit dhe Mikelës?!

Efi Dhedhes dhe Mikela Pupa ishin dy mikeshat të...

Vetmia mbaroi! Këto shenja horoskopi do të gjejnë gjysmën tjetër në qershor

Nëse i përkisni një prej shenjave të përmendura më...

Gati për t’u futur botës së televizionit, ku do ta shohim Efin pas BBV?

Ish-banorja e “Big Brother VIP 2”, Efi Dhedhes është...