Bukuria Oltës trondit luanin e Shqiptarëve: “Aman mbylli këmbët se na m…

Në mbrëmjen e kaluar, u transmetua në kanalin Top Channel programi “Post Big Brother”, ku u zhvilluan debate të shumta midis ish-banorëve dhe opinionistëve të reality show-it.

Në një moment kur po diskutohej në lidhje me mbështetjen e opinionistëve ndaj ish-banorëveve, Efi Dhedhes i drejtohet Olta Gixharit duke thënë “mbylli këmbët moj”.
Këtu hyri edhe Luiz Ejlli, i cili i tha aktores “të mbyllë këmbët se i mbyti”.

Olta u drejtohet atyre duke pyetur “kush?” dhe Luizi i përgjigjet “Ti. Si në Prime”.

Aktorja mbante një fustan të zi në mbrëmjen e kaluar, dhe duket se në një moment ka harruar se çfarë kishte veshur dhe ka qëndruar lirshëm në karrige.

“Përshëndetje e përzemërt dhe flagrante”, veprimi i Ramës ndaj Melonit jehonë në mediet italiane (VIDEO E PLOTË)

Kryeministrja Giorgia Meloni mori pjesë në samitin e Komunitetit Politik Evropian (EPC) i cili vizitoi 45 liderë të mbledhur në Moldavi . Mes tyre edhe...

Arbana Osmani nis pushimet ne nje nga ishujt me te frekuentuar nga Vipat

Pas nje Big Brother te sukseshem Arbana ka filluar pushime me Eduart Grishaj. Moderatorja shume e dashur per publikun eshte duke kaluar pushimet në Mykonos...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Ma hoqën fëmijën nga gjiri”, e reja tregon torturat në shtëpinë e burrit

Marigona Buja 32 vjeçarja do të tregojë historinë e...

Meterologia Lajda Porja zbulon surprizat e motit, ja çfarë pritet të ndodhë me temperaturat

Fundjava pritet që të sjellë kushte të qëndrueshme atmosferike...

Mrekulli! Ky është liqeni në Shqipëri që ju rinon për 3 ditë dhe ju shëron nga sëmundjet

Bëhet nami në liqenin e “çudirave” në Lenie të...