Olta ia thotë ‘tullë’ Luizit: Ti nuk je për Kiarën!

Mbrëmjen e sotme në “Post Big Brother VIP”, Luizi dhe Kiara kujtuan se si nisi romanca e tyre brenda “Big Brother VIP”.

Kiara tha se në fillim ka pasur dilema, ndërsa Luizi shtoi se çdo gjë ka ardhur natyrshëm. Nga ana tjetër, Olta ia tha në sy Luizit, se sipas saj, ai nuk është për Kiarën.

Kiara: Në fillim, kam pasur dilemat e mia. Ajo që më afroi me Luizin ishte humori. Ia kam thënë që humori më afron edhe më shumë me njerëzit. Gjërat e tjera rrodhën.

Luizi: Unë kam qenë mosbesues për historitë e të tjerëve. Për vete, as nuk e kisha menduar dhe as e kisha në plan. Erdhi natyrshëm. Ende i jam mirënjohës për durimin që ka pasur se që të të qepet njeriu në atë lloj mënyre… deri diku është e bezdisshme. Edhe po të të ketë qejf një njeri, po t’i ngjitesh ashtu… Por unë nuk e kuptoja, kur më thoshte më lër, e dija që e kapte Olta.

Olta: Ditët e tretë ose të katërt që unë isha në rulotë, atëherë Kiarën e kisha shumë xhan (jo se tani nuk e kam). Ky (Luizi) na ndau. I thashë Luizit që nëse e do këtë gocën, nuk duhet ta dominosh në këtë mënyrë.

Kiara: Çështja është se ti një ditë thoshe diçka, një ditë thoshe diçka tjetër. Këto gjëra filluan të mos më pëlqenin te ty.

Olta: Po kjo është temë tjetër o Kiara

Kiara: Sepse i the Luizit na ndave. Ndërkohë, nuk na ka ndarë Luizi, na kanë ndarë gjërat që ti kë bërë

Olta: Ai mi na ka ndarë. Ta tha që e kapja sepse nuk doja të ma kapte Olta sepse do të ma hiqte. Dhe ka bërë shumë mirë, sepse unë do të të thosha gjithë kohës që ai nuk është për ty. Dhe unë vazhdoj e mendoj se nuk është për ty.

Luizi: Pse mendon se nuk jam për të?

Olta: Sepse nuk je ‘lifestyle’ (qesh)… se bëj shaka. Ju uroj jetë të lumtur realisht.

Arbana: Po ti herën e kaluar e quajte një martesë fiktive

Olta: Unë e kam thënë dhe brenda, që nuk ju shoh në një lidhje afatgjatë. Fakti që ju uroj jetë të lumtur, nuk do të thotë se ju shoh në lidhje afatgjatë.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Stilisti shkodran që vesh Hamilton, Jozef Martini punon për firma të njohura

Në Shkodër ka hapur një show-room me punimet e...

Rudina Dembacaj na rrënqethi me dedikimin për të atin e ndjerë

Me datë 8 Korrik të vitit 2020, Rudina Dembacaj...

“Puna e palodhur jep rezultate!”/ DITA me fat për secilën shenjë të horoskopit gjatë muajit qershor

Pavarësisht nga parashikimet mujore, ka të paktën një ditë...

“Ka paguar për 1 foto me Nusretin sa 5 banesa”, Ardit Gjebrea i kthehet ‘keq’ ndjekësit

Moderatori i të dielës shqiptare, Ardit Gjebrea ka nisur...