Luizi nxjerr foto me Ramën dhe bën pyetjen epike: Ke doni te lar…

Kryeministri Edi Rama e kishte ftuar fituesin e Big Brother VIP 2, Luiz Ejllin në podcastin e tij, së bashku me Benet Becin, socialistin e parë që do drejtojë Shkodrën 4 vitet e ardhshme.

Me këtë rast Luizi ka vizituar edhe zyrën e kryeministrit dhe së bashku kanë bërë një selfie.

Këngëtari e ka postuar foton në Instagram dhe u ka bërë fansave pyetjen epike: “Votoni se cilin dëshironi që të largoni?”

 

“Ma hoqën fëmijën nga gjiri”, e reja tregon torturat në shtëpinë e burrit

Marigona Buja 32 vjeçarja do të tregojë historinë e trishtë të jetës së saj.   Ajo u martua me ndërmjetësim kur ishte vetëm 23 vjeç dhe...

SKANDAL/ Komandanti i policisë vjedh dhe RREH te rinjte per qefin e tij! Kjo eshte policia qe duam?

Fiks Fare denoncoi veprimet arbitrare të një inspektori policie në Shkodër, i cili i kontrollon portofolin një qytetari dhe një tjetër e rreh! Në redaksinë...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Ma hoqën fëmijën nga gjiri”, e reja tregon torturat në shtëpinë e burrit

Marigona Buja 32 vjeçarja do të tregojë historinë e...

Meterologia Lajda Porja zbulon surprizat e motit, ja çfarë pritet të ndodhë me temperaturat

Fundjava pritet që të sjellë kushte të qëndrueshme atmosferike...

Mrekulli! Ky është liqeni në Shqipëri që ju rinon për 3 ditë dhe ju shëron nga sëmundjet

Bëhet nami në liqenin e “çudirave” në Lenie të...