Grida Duma sapo “ndau” Donaldin nga Bora duke i përmendur Beatrix Ramosajn

Grida Duma pëlqehet shumë nga publiku për sinqeritetin, përgatitjen dhe imazhin e saj.

Të trija këto cilësi i tregoi në “Më lër të flas”, ku foli ndër të tjera për vetminë dhe, historinë e trekëndëshit të dashurisë mes Borës, Donaldit dhe Beatrixës.

Grida tha se vetmia u bën shumë mirë çifteve dhe sipas saj: “Çiftet që zgjasin më bukur, janë çiftet që herë pas here shkëputen.

Jo ndahen, ndarja është gjë tjetër, por nuk bëjnë të njëjtën punë”, duke shtuar se çiftet që janë në të njëjtin biznes vuajnë.

Romeo ia ktheu me shaka se sapo i ndau Borën dhe Donaldin dhe Grida tha:

“Shiko, që nuk ka diskutim që ai e ka këtë avantazh se ajo (Bora) përballon, toleron, mbështet, këtë e di gjithë Shqipëria, sepse ia keni treguar me kamerat e Top Channel te “BBVA 1”,

s’kam ç’them”, u shpreh Grida, duke përmendur kështu lidhjen e Donaldit me Trixën brenda “BBVA 1” dhe rikthimin me Borën pas daljes nga shtëpia dhe ndarjes me këngëtaren.

Donaldi e zbuti paksa situatën, duke thënë: “Urime njerëz të çeliktë!” dhe Romeo, me batutë, duke i thënë Gridës: “Sapo i ndave prapë”.

“Përshëndetje e përzemërt dhe flagrante”, veprimi i Ramës ndaj Melonit jehonë në mediet italiane (VIDEO E PLOTË)

Kryeministrja Giorgia Meloni mori pjesë në samitin e Komunitetit Politik Evropian (EPC) i cili vizitoi 45 liderë të mbledhur në Moldavi . Mes tyre edhe...

“Po më shkatërron jetën”! Prapaskenat, si u arrestua komandanti hajdut?

Brenda pak orëve pas publikimit të lajmit është arrestuar efektivi i rendit në Shkodër, Shkëlzen Gjonaj, i cili dhunoi brenda një lokali një të...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Ma hoqën fëmijën nga gjiri”, e reja tregon torturat në shtëpinë e burrit

Marigona Buja 32 vjeçarja do të tregojë historinë e...

Meterologia Lajda Porja zbulon surprizat e motit, ja çfarë pritet të ndodhë me temperaturat

Fundjava pritet që të sjellë kushte të qëndrueshme atmosferike...

Mrekulli! Ky është liqeni në Shqipëri që ju rinon për 3 ditë dhe ju shëron nga sëmundjet

Bëhet nami në liqenin e “çudirave” në Lenie të...