Andrea Thana prej 5 dekadash plazh në Shirokë

Ky eshte Andrea Thana 76 vjec. Prej thuajse 1 muaj Andrea thote se ka nisur plazhin ne Shiroke! Prej 5 dekadash ka te njejtin ritual, cdo dite frekuenton shiroken me biciklete, gje e cila e ka ndihmuar edhe ne shendetin e tij. Andrea tregon se plazhin e vijon deri me 15 gusht, me pas ai I beson legjendes se shen rrokut, pasi ka te nejjten emer! Pas kesaj date nuk ben me plazh ne Shiroke. Rroku thote se do vijoje edhe per vite te tjera deri sa te kete shendet! Cdo dite te vitit do zgjedhe shiroken per te pedaluar, e ne 4 muaj e zgjedh si te vetmin plazh!Per te patur me shume si ai ne Shiroke, 76 vjecari kerkon me shume doren e njeriut ne Shiroke, ne m,enyre qe te kthehwet ne nje destinacion te mirfillte turistik.

https://fb.watch/kEvMAABfLf/?mibextid=DDXixF

 

 

“Po më shkatërron jetën”! Prapaskenat, si u arrestua komandanti hajdut?

Brenda pak orëve pas publikimit të lajmit është arrestuar efektivi i rendit në Shkodër, Shkëlzen Gjonaj, i cili dhunoi brenda një lokali një të...

“Përshëndetje e përzemërt dhe flagrante”, veprimi i Ramës ndaj Melonit jehonë në mediet italiane (VIDEO E PLOTË)

Kryeministrja Giorgia Meloni mori pjesë në samitin e Komunitetit Politik Evropian (EPC) i cili vizitoi 45 liderë të mbledhur në Moldavi . Mes tyre edhe...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Ma hoqën fëmijën nga gjiri”, e reja tregon torturat në shtëpinë e burrit

Marigona Buja 32 vjeçarja do të tregojë historinë e...

Meterologia Lajda Porja zbulon surprizat e motit, ja çfarë pritet të ndodhë me temperaturat

Fundjava pritet që të sjellë kushte të qëndrueshme atmosferike...

Mrekulli! Ky është liqeni në Shqipëri që ju rinon për 3 ditë dhe ju shëron nga sëmundjet

Bëhet nami në liqenin e “çudirave” në Lenie të...