Pas fitimit të Shkodrës Rama “fiton” edhe Luiz Ejllin, e fton në podcastin e tij me Benet Becin

Duket se pas 14 majti Shkodra do të jetë në fokusin e kryeministrit Edi Rama, pasi kandidati i tij Benet Beci fitoi bastion demorkat prej 30 vitesh.

Rama duket s enuk ka humbur kohë për të marrë disa nga shkëlqimi i Ejllit duke e marrë në podcastin e tij të cilin e ka quajtur “Blu Brothers”.

Fituesi i Big Brother Vip, Luiz Ejlli doli hapur pro Becit, duke qenë se është shprehur se ai ka qenë një njeri që e ka mbështetur shumë, atëherë kur ka pasur nevojë.

 

Rriten duke i bërtitur prindërit, ja pasojat negative që mbeten te këta fëmijë

Shumë prindër përdorin të bërtiturat si një metodë disiplinore kur janë të zemëruar me fëmijën e tyre ose të frustruar me sjelljen e fëmijës...

Ëndërroni për pasuri? Disa mënyra si t’i tërhiqni paratë si magnet

Nëse doni të tërhiqni para, mbani mend këto këshilla. Ata që i aplikojnë pretendojnë se i ka ndryshuar gjendja e tyre financiare. -Përdorni ngjyra të...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Ndryshime të bujshme në televizion, ‘Klanifornia’ largohet nga Tv Klan, Julian Deda njofton se…

Nga sezoni i ardhshëm televiziv spektaklin e humorit “Klanifornia”...

Rriten duke i bërtitur prindërit, ja pasojat negative që mbeten te këta fëmijë

Shumë prindër përdorin të bërtiturat si një metodë disiplinore...

Po afrohet dita! Zbulohet data e dasmës së Arbanës dhe Eduartit

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj do të martohen në...