Një ndryshim i bukur ju pret, kjo shenjë horoskopi do ketë shumë fat sipas Merit

Dashi

Nje dite kjo e sotmja ku mund te ndjeni me shume realitetin e prekshem. Ju duhet dicka e qendrueshme!

Demi

Nje fillim i ri ju pret. Kjo dite mund t’ju kujtoj qe edhe mund te lini pas te kaluaren me nje ndarje apo shkeputje!

Binjaket

Ne subkoshience do kuptoni qe mund te hapni nje shteg te ri per veten per te dal nga bllokimet shpirterore!

Gaforrja

Nje njohje e re do mund t’ju ndryshoj shijen apo menyren e te vepruarit ne dashuri e pune!

Luani

Sot mund t’i jepni fund nje frike ose pasigurie ne lidhje ne te ardhmen. Karriera do shkoj mire ne nje ndryshim qe duhet te beni!

Virgjeresha

Nje mundesi e re sot per te kuptuar sa larg do shkoni ne nje lidhje apo sa dashuri mund te merrni ne te ardhmen.

Peshorja

Per ju sot do kete nje sqarim ne cift dhe ndoshta do i jepni fund nje vuajtjeje te gjate. Por mund t’i futeni edhe nje rruge te gjate deri ne fitore!

Akrepi

Perball jush del mundesia te rrini apo te ikni nga nje lidhje e paqarte. Po rendesi ka qetesia juaj per cdo ecuri!

Shigjetari

Mund t’ju mohojne ekzistencen por jo faktin qe ndryshimin e keni ju ne dore ne cdo situate qe prek realitetin!

Bricjapi

Ne dashuri ju pret nje surprize qe une s’do ta quaja te kendshme me shume se sa te devotshme!

Ujori

Nje ndryshim i bukur ju pret ne familje. Nje bashkejetese e qendrueshme dhe e begatshme ju pret. Mund te shpernguleni ne vende te largta!

Peshqit

Miq te paftuar por shume real ne kerkesat e tyre do ju vijne sot dhe nuk dihet kur ju ikin. Perpiquni te kaloni mire. Kjo eshte e vetmja mundesi!

Harron Keisin dhe Zazën, Kristi tregon të dashurën e re që i rrëmbeu zemrën

Krist Dragot ishte i ftuar sot në “Shqipëria live”. Finalisti i Big Brother VIP u ndal edhe tek marrëdhënia me Keisin, për të cilën...

Nëna i përlot të gjithë me atë që i thotë djalit: Nuk po më lë të jetoj or bir, më ke futur në bagazh

Në seancën e ndërmjetësit “Shihemi në Gjyq” tek E Diela Shqiptare ka ardhur një nënë e cila ka humbur vajzën e saj në moshë...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...