Nipi kap ‘mat’ në hotel gjyshin 65-vjeçar me 23-vjeçaren

Dhurata, korrespondentja në Durrës e programit “Aldo Morning Show” në Tv Klan raporton një lajm ku nipi ka zbuluar tradhtinë e gjyshit 65-vjeçar. Këtë ai ia ka treguar nënës së tij, e cila nuk mundet t’ua thojë prindërve të saj kështu që prej dy ditësh ndodhet në një gjendje të shqetësuar.

Dhurata: Një 65-vjeçar ka qenë me një 23-vjeçare në një hotel, janë shkëmbyer nipi me gjyshin nëpër shkallët e hotelit.

Aldo: Po nipi kishte punë tjetër?

Dhurata: Nipi kishte punë tjetër, normale.

Aldo: Ku është problemi këtu?

Dhurata: Vajza e këtij 65-vjeçarit, që ia ka treguar djali rastin po e kalon keq këtë situatë sepse nuk ia thotë dot as nënës, as babait dhe po e kalon keq, është sëmurur dhe nuk po ngrihet nga krevati, ka rreth dy ditë zonja që është shtrirë në krevat dhe nuk ngrihet fare. Tani nuk e di se s’i ka thënë, s’ia thotë dot as të ëmës, as të atit, ka ngelur aty, i ka thënë djalit të saj që “ma the mua, mos ia thuaj askujt”.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Stilisti shkodran që vesh Hamilton, Jozef Martini punon për firma të njohura

Në Shkodër ka hapur një show-room me punimet e...

Rudina Dembacaj na rrënqethi me dedikimin për të atin e ndjerë

Me datë 8 Korrik të vitit 2020, Rudina Dembacaj...

“Puna e palodhur jep rezultate!”/ DITA me fat për secilën shenjë të horoskopit gjatë muajit qershor

Pavarësisht nga parashikimet mujore, ka të paktën një ditë...

“Ka paguar për 1 foto me Nusretin sa 5 banesa”, Ardit Gjebrea i kthehet ‘keq’ ndjekësit

Moderatori i të dielës shqiptare, Ardit Gjebrea ka nisur...