Nënë e bijë tentojnë të trafikojnë 40 mijë €, ja ku i kishin futur në trup për t’i fshehur

Policia e Rinasit ka arritur të evidentojë dhe godasë në dalje të Republikës së Shqipërisë, dy raste të paligjshmërive në kufi.

Ajo ka arritur të sekuestrojë 40 000 euro që tentuan t’i nxirrnin nga vendi ynë, duke i fshehur në trup, 2 shtetase, nënë e bijë.]

PO ashtu, policia bën me dije se është proceduar penalisht edhe një 35-vjeçare që tentoi të dilte nga vendi ynë, së bashku me djalin e saj të mitur, me një dokument të dyshuar fals.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...