Dalin fotot duke u puthur, zbulohet kush e shoqëroi Zhakun në Serbi (FOTO)

Lekatari është kapur “mat” teksa puthet në varkë me gjasë me partnerin e saj. Bëhet fjalë për Gjergj Skëndo(Skëndaj).

Skëndo është menaxheri i një rrjeti baresh të njohura në Tiranë, pronari i NRG radio dhe djali i Marsel Skëndos. Ai nuk është emër i panjohur në media pasi njihet për posedimet pasurore.

Edhe pasi lëshoi karrigen e opinionistes së BBV, Zhaklin Lekatari vazhdon të mbajë qendën e vëmendjes me deklaratat e saj, që nga ato me përmbajtje seksuale janë kthyer në antikombëtare.

Pak ditë më parë Zhaku deklaroi se ndihet më e sigurt në Serbi, ku nuk ka shqptarë. Më pas ajo ka postuar një murale të qytetit serb Odzaci, aty ku shihet një prej kriminelëve sllavo rus, Albert Ahsarbekoviç Andijev.

Lekatari ka treguar dhe njëherë antishqiptarizimin duke publikuar në Tëitter, muralen e një prej kriminelëve që luftoi kundër shqiptarëve në luftën në Kosovë. Sllavo-rusi u vendos si snajperist në Brigadën 549 të Monitorizuar në kufirin shtetëror me Shqipërinë dhe Maqedoninë në gjatësi prej 150 kilometrash në 3 luftërat kundër Shqiptarëve, konkretisht në luftën e Kosovës, Iliridës dhe Luginës.

Krimineli sllavo-rus cilësohet nga të mbijetuarit si vrasës gjakftohtë dhe veçanërisht mizor në zhvatjen e parave dhe bizhuterive. Albert Ahsarbekoviç Andijev është pjesë e gjenocidit që la pas shumë viktima burra, gra e fëmijë shqiptarë.

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...