A të del koha për të dashurin? Konfirmon Grida Duma: Pse ta mohoj, e kam një p…

Grida Duma ka qenë e ftuar ditën e sotme tëk “Më lër të flas”, ndërkohë që ka ndarë më të gjithë publikun një detaj nga jeta e saj personale.

Moderatorja e “Top Story” ka konfirmuar mbrëmjen e sotme se është në një lidhje dashurie dhe ndihet e plotësuar, ndërkohë që përqafimin e ngrohtë që duhet ta ketë çdo femër, qoftë dhe ajo më e forta, e ka.

Pjesë nga biseda:

Romeo: A të del koha për të dashurin?

Grida Duma: Është kohë cilësore mjafton edhe me pak. Pse duhet ta mohoj. Edhe po të mos kisha do thosha kam

Romeo: E ke atë përqafimin e ngrohtë?

Grida Duma: E kam patjetër

Rriten duke i bërtitur prindërit, ja pasojat negative që mbeten te këta fëmijë

Shumë prindër përdorin të bërtiturat si një metodë disiplinore kur janë të zemëruar me fëmijën e tyre ose të frustruar me sjelljen e fëmijës...

Me flokët me balluke, zbulohet motra “binjake” e Bora Zemanit (Foto)

Thonë që shoqet e ngushta marrin hije me njëra-tjetrën, por Bora Zemani dhe Semi Jaupaj janë bërë binjake fare. Ky model me baluke që Bora...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...