“Nuk flasim prej dy vitesh”- E “kryqëzuan” për këtë deklaratë, por Luizi është shprehur njësoj në BBV për miqtë e tij: Del videoja…

Dy miqtë e tij, tashmë të njohur për publikun, Jonin dhe Marion, nuk fliste prej thuajse më shumë se dy vite.

Pikërisht për këtë deklaratë, Luizi u kritikua mjaft në rrjet, madje e quajtën mashtrues dhe se nuk po i respekton aspak miqtë e tij, të cilët e mbështetën mjaft gjatë qëndrimit në BBV.

Mirëpo, në një video të bërë tashmë virale, Luizi dëgjohet teksa ka qenë ende pjesë e BBV, të shprehet se mes tij, Jonit dhe Marios ka patur një krisje miqësie por që u rregullua pas hyrjes së tyre për të surprizuar këngëtarin në reality show.

“Kemi patur një periudhë shkëputjeje sepse u nominuam ndër veti, por ja që u ribashkuam prap”, tha ai asokohe.

Përveç dy miqve të tij, Luizi foli dhe për Meridian Ramçajn, ku ndryshe nga ai, tregoi se nuk janë miq.

“Kam kuptuar këto ditë që shumë vetë më kanë shfrytëzuar gjatë qëndrimit tim brenda. Qofshin njerëz të thjeshtë, banorë. Për sa kohë jemi në një vend demokratik është e drejta e secilit ta bëj.

Që të gjithë ata njerëz që më braktisën që më shkelën, sot kanë qenë në qindra emisione, studio, rrjete sociale duke u treguar se kush më ka njohur përpara. Në lojë në shtëpi, kam qenë më direkt se të gjithë. Ata e dinë shumë mirë se kush janë”, theksoi mes tjerash Ejlli.

 

 

Rriten duke i bërtitur prindërit, ja pasojat negative që mbeten te këta fëmijë

Shumë prindër përdorin të bërtiturat si një metodë disiplinore kur janë të zemëruar me fëmijën e tyre ose të frustruar me sjelljen e fëmijës...

Del video që po bën namin në rrjet, Luizi takohet me …

Banorët e BBV janë nga personat më të përfolur kohëve të fundit, e sidomos fituesi i programit. Një video e Luizit që ka takuar gjyshin...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Ndryshime të bujshme në televizion, ‘Klanifornia’ largohet nga Tv Klan, Julian Deda njofton se…

Nga sezoni i ardhshëm televiziv spektaklin e humorit “Klanifornia”...

Rriten duke i bërtitur prindërit, ja pasojat negative që mbeten te këta fëmijë

Shumë prindër përdorin të bërtiturat si një metodë disiplinore...

Po afrohet dita! Zbulohet data e dasmës së Arbanës dhe Eduartit

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj do të martohen në...