Luzi ben deklaraten e papritur qe na befasoi te gjithve: Une nuk i harroj ata njerez qe me qe…

Duket se po jetojmë në epokën e Luizit sepse kudo dëgjojmë të flitet për të. Jeta e tij private dhe profesionale janë super të komentuara pas daljes nga Big Brother.

Së fundmi këngëtari ka reaguar me një postim në rrjete sociale.

‘Unë nuk harroj njerëzit që më kanë qëndruar afër kur kisha nevojë, kur s’kisha askënd. Ata që nuk ma kthyen shpinën nga fillimi i rrugëtimit tim e vazhdojnë të mos e bëjnë.

Ata që e bënin ditën natë dhe natën ditë duke përjetuar çdo gjë bashkë me mua, ata që me deshën prejvërteti, pa kushte, pa fjalë, por me vepra shumë. Ty Publiku im. Ju do Luizi Fort!’

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

NJË TJETËR ATRAKSION, SË SHPEJTI ZIP LINE NË THETH

Një risi që i shtohet Alpeve të Shqipërisë është...

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...