Luiz Ejlli nuk gjen qetësi, lëshon bombën me postimin e tij të fundit!

Fituesi i Big Brother VIP Albania 2, Luiz Ejlli është një prej personazheve më të komentuara dhe më në qendër të vëmendjes aktualisht edhe pas daljes së tij nga formati.

Gjatë kohës së tij në BBVA, shumë persona dolën publikisht duke e përkrahur dhe duke u thirrur si shokë të tij, por për disa prej tyre Luizi në disa intervista tha se e shfrytëzuan dhe se nuk janë miqtë të tij të afërt.

Kjo deklaratë e tij shkaktoi një zhurmë të madhe duke bërë që Luizi të bënte një reagim së fundmi në InstaStory.

“Unë nuk harroj njerëzit që më kanë qëndruar afër kur kisha nevojë, kur nuk e kisha askënd. Ata që nuk ka kthyen shpinën nga fillimi i rrugëtimit tim e vazhdojnë të mos e bëjnë. Ata që e bënin ditën natë e natën ditë duke përjetuar çdo gjë bashkë me mua, ata që më deshën prej vërteti, pa kushte, pa fjalë, por me vepra shumë. Ty publiku im, Ju do Luizi fort”, ka shkruar Luizi.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Atraksionet e reja në Theth: Një verë plot adrenalinë dhe peizazhe magjike

Ky vit sjell një atraksion të ri dhe të...

NJË TJETËR ATRAKSION, SË SHPEJTI ZIP LINE NË THETH

Një risi që i shtohet Alpeve të Shqipërisë është...

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...