Feston sot 54-vjetorin e lindjes, njihet si gazetari më i paguar në Shqipëri, e gjeni dot për cilin bëhet fjalë?

Ai ka pasur një karrierë të suksesshme në drejtimin e emisionit të tij televiziv duke e bërë të njihet edhe si gazetarin më të paguar në Shqipëri.

Blendi Fevziu, feston sot ditëlindjen. Ai bën 54 vjeç dhe është një nga shembujt konkretë të shprehjes së famshme që mosha është thjesht një numër.

E në këtë ditë duket se Blendi është bërë nostalgjik e ka ndarë një foto kur ishte ende bebe. Fotografia është bërë në Tiranën e asaj kohë teksa Blendi qëndron në krahët e nënës.

Krahas fotos moderatori ka shkruar: “Vitin nuk e di. Po me siguri duhet të kem qenë 1 ose 2 vjeç.”- duke na lënë të kuptojmë që fotoja është bërë për ditëlindje.

 

Mrekulli! Ky është liqeni në Shqipëri që ju rinon për 3 ditë dhe ju shëron nga sëmundjet

Bëhet nami në liqenin e “çudirave” në Lenie të Gramshit. Pasi janë njohur me lajmin, qindra njerëz, nga Shqipëria dhe jashtë saj, janë dyndur...

Meterologia Lajda Porja zbulon surprizat e motit, ja çfarë pritet të ndodhë me temperaturat

Fundjava pritet që të sjellë kushte të qëndrueshme atmosferike duke bërë që vija bregdetare të jetë në mbizotërimin e kthjellimeve dhe vranësirave por pa...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Ma hoqën fëmijën nga gjiri”, e reja tregon torturat në shtëpinë e burrit

Marigona Buja 32 vjeçarja do të tregojë historinë e...

Meterologia Lajda Porja zbulon surprizat e motit, ja çfarë pritet të ndodhë me temperaturat

Fundjava pritet që të sjellë kushte të qëndrueshme atmosferike...

Mrekulli! Ky është liqeni në Shqipëri që ju rinon për 3 ditë dhe ju shëron nga sëmundjet

Bëhet nami në liqenin e “çudirave” në Lenie të...