‘Çmendet’ burri 40-vjeçar, hedh televizorin dhe dollapin nga ballkoni i shtëpisë, dëmtohen tre makina

Policia greke ka arrestuar një 40-vjeçar, i cili ka shkaktuar dëme në makina dhe një dyqan në zonën lindore të Selanikut , pasi po hidhte sende nga ballkoni i shtëpisë së tij.

Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e së mërkurës, kur sipas ERT-së, burri ka dalë në ballkonin e banesës ku jeton dhe ka nisur të hedhë sirtarë, dollapë, madje edhe një televizor në rrugë.

Gjërat e hedhura nga 40-vjeçari kanë shkaktuar dëme në tre makina dhe në fasadën e një dyqani .
Policia u thirr në zonë dhe arrestoi 40-vjeçarin në shtëpinë e të cilit gjeti një sasi të vogël kokaine.
Ndaj tij është ngritur procedim për drogë dhe dëmtim të pasurisë së huaj.

Po afrohet dita! Zbulohet data e dasmës së Arbanës dhe Eduartit

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj do të martohen në datën 17 qershor. Burime për Vip Magazine, bëjnë të ditur se ceremonia që do të...

Shkrumbohet gjatë natës banesa dy katëshe në Malësinë e Madhe

Një banesë është shkrumbuar nga flakët mbrëmjen e djeshme në fshatin Grabon në Bashkinë e Malësisë së Madhe. Mësohet se shtëpia është në pronësi të...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...

Harron Keisin dhe Zazën, Kristi tregon të dashurën e re që i rrëmbeu zemrën

Krist Dragot ishte i ftuar sot në “Shqipëria live”....