Reshje shiu e vranësira/ Meteorologia Lajda Porja zbulon çfarë pritet të ndodhë me motin gjatë javës

Lajda Porja nga metoalb tha se gjatë gjithë këtij muaji moti do të jetë me shi. E ftuar në emisionin “Good Morning Albanians”, ajo tha se dhe në orët vijuese të kësaj dite do të ketë reshje.

Parashikohet që të enjten e të premten të ketë një përmirësim të motit duke përfshirë dhe të shtunën

Porja theksoi se të dielën do të rikthehen sërish reshjet në pjesën e madhe të territorit.

Paraditet do të jenë me kthjellime me vranësira, ndërsa pasditja do të mbetet e rrezikuar. Reshjet do të jenë prezente gjatë gjithë muajit dhe pse janë në sasi të pakta. Porja bëri me dije se temperaturat kanë pasuar një rënie.

Parashikohet që dita e premte dhe e shtunë të sjellë një rritje të reshjeve, por megjithatë e diela do të ketë ulje temperaturash

Del video që po bën namin në rrjet, Luizi takohet me …

Banorët e BBV janë nga personat më të përfolur kohëve të fundit, e sidomos fituesi i programit. Një video e Luizit që ka takuar gjyshin...

I kërkuan dorëheqjen pas disfatës, Berisha habit me reagimin e tij: Ata kanë lindur dhe do vdesin me…

Pavarësisht humbjes së thellë në zgjedhjet e 14 majit përballë mazhorancës dhe kërkesave të shumta për dorëheqje për bashkimin e PD-së zyrtare, duket se...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Ndryshime të bujshme në televizion, ‘Klanifornia’ largohet nga Tv Klan, Julian Deda njofton se…

Nga sezoni i ardhshëm televiziv spektaklin e humorit “Klanifornia”...

Rriten duke i bërtitur prindërit, ja pasojat negative që mbeten te këta fëmijë

Shumë prindër përdorin të bërtiturat si një metodë disiplinore...

Po afrohet dita! Zbulohet data e dasmës së Arbanës dhe Eduartit

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj do të martohen në...