Nuk është Donaldi ?? Bora Zemani kapet me një mashkull në shtrat: Dalin fotot…

Moderatorja ka habitur me fotot e fundit që ka publikuar.

Bora Zemani ka ndarë imazhe nga fotosesioni i fundit, me ç’rast vëmendjen e mori tjetër kush, shkruan “Kosovarja”.

Prezantuesja e njohur teksa shprep fotot pranë saj shihet fotografi i cili i realizon çdoherë fotot.

Ajo se çka ra më shumë në sy krahas imazheve ishte se dyshja janë shfaqur në shtrat.

E papritur apo jo?

Shiko fotot:

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...