NUK DO TA NJIHNI / Bora Zemani bënë ndryshimin e madh në pamjen e jashtme

Bukuroshja e ekranit, Bora Zemani, është një nga yjet e padiskutueshëm të botës së televizionit.

Boren e karakterizon qetësia, çiltërsia dhe pastërtia në të folur.

Nëse është dikush që nuk e tepron, atëherë ajo është Bora Zemani, që është “mjeshtre në balanc”.

Bora së fundi paska realizuat një ndryshim të dukshëm në pamje, duke prerë balluket.

 

Çfarë ndodhi? Prishet miqësia mes Efit dhe Mikelës?!

Efi Dhedhes dhe Mikela Pupa ishin dy mikeshat të cilat vendosën të luanin si një banor i vetëm në garën e “Big Brother VIP”,...

Dy ditët e fundit të majit sjellin lajme shokuese për këto shenja, paralajmërimi i Meri Shehut

Fundi i muajit Maj sjell disa lajme të papritura dhe shokuese për shenjat. Në parashikimin e së hënës në “Rudina” në Tv Klan, Meri...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Harron Keisin dhe Zazën, Kristi tregon të dashurën e re që i rrëmbeu zemrën

Krist Dragot ishte i ftuar sot në “Shqipëria live”....

Dubai i Ballkanit? Në qytetin shqiptar arabët po ndërtojnë resortin prej 1 miliard euro (Video)

Projekti “Mavrijan Luxury Resorts” ishte prezantuar në korrik, ndërsa...