Meridian Ramçajt ‘nuk i del e keqja’, i lë afat Luizit për të kuptuar ‘gabimin’ që bëri (Foto)

Ditën e djeshme, me deklaratën e tij teksa ishte i ftuar në “Shqipëria Live”, ndryshe nga si ishte shprehur Meridian Ramçaj, Luiz Ejlli la të kuptohet se mes tyre nuk ka miqësi.

“Kam parë se jam njeriu me më shumë shokë në Republikën e Shqipërisë. Meridiani, a ka bërë mirë a ka bërë keq që më ka mbështetur nuk e di, unë e njoh atë sa të njoh ty(i drejtohet moderatorit). Ama të dalë Meridiani apo shumë të tjerë të thojë se ‘Unë jam menaxheri etj etj’, kjo është e tepruar”, tha Luizi në Shqipëria Live.

Lidhur me këtë deklaratë ka reaguar sërish Meridiani.

Në një video të publikuar në Instagram, ai shkruan:

“Jam mësuar t’u jap njerëzve kohë, shance të dyta dhe të treta për të mos patur hapsirë për të thënë e bëra gabim. Pasi diçka e përsëritur shumë herë nuk është gabim, por i qëllimshëm”.

Meridian Ramçajt ‘nuk i del e keqja’, i lë afat Luizit

Një reagim Meridiani e bëri menjëherë pas deklaratës së Luizit, ku tha se, “Nëse dikush është i keq me ju, fillimisht provoni dashurinë. Nëse kjo nuk funksionon, dhembshurinë. Nëse edhe kjo nuk funksionon, distancën”.

Ditën e djeshme, me deklaratën e tij teksa ishte i ftuar në “Shqipëria Live”, ndryshe nga si ishte shprehur Meridian Ramçaj, Luiz Ejlli la të kuptohet se mes tyre nuk ka miqësi.

“Kam parë se jam njeriu me më shumë shokë në Republikën e Shqipërisë. Meridiani, a ka bërë mirë a ka bërë keq që më ka mbështetur nuk e di, unë e njoh atë sa të njoh ty(i drejtohet moderatorit). Ama të dalë Meridiani apo shumë të tjerë të thojë se ‘Unë jam menaxheri etj etj’, kjo është e tepruar”, tha Luizi në Shqipëria Live.

Lidhur me këtë deklaratë ka reaguar sërish Meridiani.

Në një video të publikuar në Instagram, ai shkruan:

“Jam mësuar t’u jap njerëzve kohë, shance të dyta dhe të treta për të mos patur hapsirë për të thënë e bëra gabim. Pasi diçka e përsëritur shumë herë nuk është gabim, por i qëllimshëm”.

Një reagim Meridiani e bëri menjëherë pas deklaratës së Luizit, ku tha se, “Nëse dikush është i keq me ju, fillimisht provoni dashurinë. Nëse kjo nuk funksionon, dhembshurinë. Nëse edhe kjo nuk funksionon, distancën”.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...