Fatos Nano “zbarkon” në Tiranë tre ditë pas zgjedhjeve (Foto)

Hipotezat për rikthimin e tij në politikë duket se nuk do rreshtin asnjëherë, e për më tepër në periudhë zgjedhjesh si kjo që po lemë pas.

Po flasim për Fatos Nanos i cili pre vitesh është larguar nga politika e gjithashtu edhe nga daljet televizive.

Për herë të fundit foto të ish-kryetarit të Partisë Socialiste qarkulluan në festën e 70-vjetorit të tij të lindjes.

Ish-kryeministri Fatos Nano dhe bashkëshortja e tij, Xhoana Nano prej vitesh jetojnë jashtë shtetit, ndonëse Shqipëria mbetet destinacioni i tyre kryesor.

Kështu duket sot Fatos Nano, i cili ka pozuar kra një ndër kuzhinjerëve të njohur të Tiranës.

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Stilisti shkodran që vesh Hamilton, Jozef Martini punon për firma të njohura

Në Shkodër ka hapur një show-room me punimet e...

Rudina Dembacaj na rrënqethi me dedikimin për të atin e ndjerë

Me datë 8 Korrik të vitit 2020, Rudina Dembacaj...

“Puna e palodhur jep rezultate!”/ DITA me fat për secilën shenjë të horoskopit gjatë muajit qershor

Pavarësisht nga parashikimet mujore, ka të paktën një ditë...

“Ka paguar për 1 foto me Nusretin sa 5 banesa”, Ardit Gjebrea i kthehet ‘keq’ ndjekësit

Moderatori i të dielës shqiptare, Ardit Gjebrea ka nisur...