Arbana dhe Eduarti na zbulon disa nga “sekretet” më të çmendura të BBVIP qe kurre nuk i keni pare…

Ndonëse ka mbaruar formati më i ndjekur në Shqipëri vazhdon të përflitet. Së fundmi ka qenë moderatorja e këtij programi Arbana Osmani e cila ka sjell disa nga prapaskenat e pa postuara ndonjëherë, në llogarinë e saj në Instagram ajo ka postuar disa foto ku shihet Eduard Grishaj, Arbër Hajdari dhe disa pjesëtare të stafit të cilët të lodhur flenë nëpër divane.

Ky edicion ka kaluar çdo pritshmëri me shikueshmëri dhe kjo sigurisht ka dashur një punë mjaftë të palodhur nga ana e satfit.

Ajo ka ndarë foto e video ku shihet:

-Në skenën e finales

-Në një mbledhje me Eduartin dhe Arbërin

-Sigurisht duke fjetur dhe punuar nga zyra

-Eduarti duke hapur një shishe shampanje pas përfundimit

-Joni në prapaskenat e shtëpisë së famshme

-Arbana me Sarën dhe gazetaren e emisionit

“Prapaskenat e edicionit më të çmendur të BBV”-shkruan Arbana.

“Ma hoqën fëmijën nga gjiri”, e reja tregon torturat në shtëpinë e burrit

Marigona Buja 32 vjeçarja do të tregojë historinë e trishtë të jetës së saj.   Ajo u martua me ndërmjetësim kur ishte vetëm 23 vjeç dhe...

Mrekulli! Ky është liqeni në Shqipëri që ju rinon për 3 ditë dhe ju shëron nga sëmundjet

Bëhet nami në liqenin e “çudirave” në Lenie të Gramshit. Pasi janë njohur me lajmin, qindra njerëz, nga Shqipëria dhe jashtë saj, janë dyndur...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Ma hoqën fëmijën nga gjiri”, e reja tregon torturat në shtëpinë e burrit

Marigona Buja 32 vjeçarja do të tregojë historinë e...

Meterologia Lajda Porja zbulon surprizat e motit, ja çfarë pritet të ndodhë me temperaturat

Fundjava pritet që të sjellë kushte të qëndrueshme atmosferike...

Mrekulli! Ky është liqeni në Shqipëri që ju rinon për 3 ditë dhe ju shëron nga sëmundjet

Bëhet nami në liqenin e “çudirave” në Lenie të...