ZGJEDHJET PËR SHKODRËN, QYTETARËT OPTIMISTË

Pas përfundimit të numërimit të votave për kryetarin e bashkisë Shkodër, Star Plus ka pyetur qytetarët shkodranë lidhur me procesin zgjedhor. Ata vlerësuan qytetarine, mbarëvajtjen e ecurisë së procesit të votimit e gjithashtu edhe atë të numërimit që ishte I rregullt dhe pa probleme.

Ndërkohë, nga ana tetër qytetarët flasin edhe per fitoren e arritur nga Partia Socialiste në Shkodër.

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, Benet Beci u shpall fitues me 34531 vota për bashkinë e Shkodrës.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Ndryshime të bujshme në televizion, ‘Klanifornia’ largohet nga Tv Klan, Julian Deda njofton se…

Nga sezoni i ardhshëm televiziv spektaklin e humorit “Klanifornia”...

Rriten duke i bërtitur prindërit, ja pasojat negative që mbeten te këta fëmijë

Shumë prindër përdorin të bërtiturat si një metodë disiplinore...

Po afrohet dita! Zbulohet data e dasmës së Arbanës dhe Eduartit

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj do të martohen në...