ZGJEDHJET PËR SHKODRËN, QYTETARËT OPTIMISTË

Pas përfundimit të numërimit të votave për kryetarin e bashkisë Shkodër, Star Plus ka pyetur qytetarët shkodranë lidhur me procesin zgjedhor. Ata vlerësuan qytetarine, mbarëvajtjen e ecurisë së procesit të votimit e gjithashtu edhe atë të numërimit që ishte I rregullt dhe pa probleme.

Ndërkohë, nga ana tetër qytetarët flasin edhe per fitoren e arritur nga Partia Socialiste në Shkodër.

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, Benet Beci u shpall fitues me 34531 vota për bashkinë e Shkodrës.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Atraksionet e reja në Theth: Një verë plot adrenalinë dhe peizazhe magjike

Ky vit sjell një atraksion të ri dhe të...

NJË TJETËR ATRAKSION, SË SHPEJTI ZIP LINE NË THETH

Një risi që i shtohet Alpeve të Shqipërisë është...

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...