Si e lexoni humbjen në Shkodër? Por Berisha vazhdon me të tijat…: Shkodranët nuk do e pranojnë …

Ish-kryeministri Sali Berisha në një dalje para mediave gjatë ditës së martë, theksoi sërish se zgjedhjet e 14 majit ishin të vjedhura dhe të manipuluara.

I pytur nga gazetarët se si e lexojnë votën kundër në Shkodrër, Berisha vijoi me të tijat dhe tha se votimi nuk ishte real, por i manipuluar.

Sipas Berishës qytetarët shkodranë nuk kanë për ti pranuar zgjedhjet.

Ja kush është bima që do ju bëjë milionerë. Quhet ARI i kuq, 20 mijë lekë grami

Dy mijë lekë të reja për një gram. Quhet ari i kuq. Është erëza më e shtrenjtë në botë dhe ndër tre ushqimet më...

Shkrumbohet gjatë natës banesa dy katëshe në Malësinë e Madhe

Një banesë është shkrumbuar nga flakët mbrëmjen e djeshme në fshatin Grabon në Bashkinë e Malësisë së Madhe. Mësohet se shtëpia është në pronësi të...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Ndryshime të bujshme në televizion, ‘Klanifornia’ largohet nga Tv Klan, Julian Deda njofton se…

Nga sezoni i ardhshëm televiziv spektaklin e humorit “Klanifornia”...

Rriten duke i bërtitur prindërit, ja pasojat negative që mbeten te këta fëmijë

Shumë prindër përdorin të bërtiturat si një metodë disiplinore...

Po afrohet dita! Zbulohet data e dasmës së Arbanës dhe Eduartit

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj do të martohen në...