Pasi e quajti SHOTE GALICA / Zhaku pendohet dhe ofendon keq fare NITEN: Pseudokëngëtare që q…

Zhaklin Lekatarin jemi mëuar ta shikojmë shpesh duke trazuar rrjetin me deklaratat e saj.

Gjatë qëndrimit të saj në Serbi opinionistja ka bërë një deklaratë që ka ndezur gjakrat mes saj dhe këngëtares së njohur.

‘Ndihem më e sigurtë në një vend ku nuk ka shqiptarë’-u shpreh Zheaklin.

Kjo deklaratë nuk është pritur aspak mirë nga Nita Latifi.

Këngëtarja ka reaguar duke thënë: Hipokrizi e madhe dhe marre.

Opinionistja e ka ndarë mendjen që t’iu shkojë replikave deri në fund.

‘Sot në mëngjes shoh një pseudokëngëtare që ka vite që tenton të behët e famshme por nuk ia del dot. Pasi i iku vëmendja e Big Brotherit tenton dhe vazhdon të qëndrojë në pellgun e vëmendjes duke nxitur urrejtje fakti që kush nuk arrin të ketë sukses duke bërë gjëra të bukura por duke nxitur urrejtje tregon për mungesën e talentit dhe të aftësive profesionale.

Unë do i besoj patriotizmit tuaj kur t’ju shoh që vlerat nuk i derdhni më nga dritarja, kur t’ju shoh që mësoni gjuhën shqipe, kur t’ju shoh që ta doni shokun dhe shoqen si familjarin tuaj. Kur të shoh që do ndërhyni kur ka padrejtësi kur të shoh që do thoni dhe do të jeni pro të drejtës ndërkohë që unë për katër muaj e gjysmë jam përdhunuar verbalisht nga po ju shqiptarë të nderuar kështu që kur të shoh patriotizmin e vërtetë, atëherë do i besoj edhe kësaj histerie të re kolektive’.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Stilisti shkodran që vesh Hamilton, Jozef Martini punon për firma të njohura

Në Shkodër ka hapur një show-room me punimet e...

Rudina Dembacaj na rrënqethi me dedikimin për të atin e ndjerë

Me datë 8 Korrik të vitit 2020, Rudina Dembacaj...

“Puna e palodhur jep rezultate!”/ DITA me fat për secilën shenjë të horoskopit gjatë muajit qershor

Pavarësisht nga parashikimet mujore, ka të paktën një ditë...

“Ka paguar për 1 foto me Nusretin sa 5 banesa”, Ardit Gjebrea i kthehet ‘keq’ ndjekësit

Moderatori i të dielës shqiptare, Ardit Gjebrea ka nisur...