Ngrihen dyshimet e para, Kristin ptirtet ta shikojmë si opinionist në programin e njohur: Del fotoja…

Krist Aliaj është një nga personazhet e Big Brother Vip 2 që trazoi shumë situata brenda dhe jasht shtëpisë vip.

Ai bëri lëmsh ndjekësit me jetën private.

Nga lidhja me Zazën tek njohja me Keisin të cilat u mbyllën pas daljes.

Kristi në një nga dalejt e tij u shpreh se është më mirë të qëndrojnë të mbyllura.

Kristi pas daljes i është rikthyer fokusit profesional.

Në fotot e fundit në rrjete sociale Kristi është shfaqur përkrah Edi Manushit.

Burime pranë tij bëjnë me dije se Kristi do të jetë opinionist tek ‘She’s On Top’.

Megjithatë ende nuk ka asnjë reagim zyrtar nga ana e Kristit.

Ky program është moderuar nga Argjira Spanca dhe në panelin e opinionistëve janë shfaqur emra të ndryshëm në sezone të ndryshme.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Si t’i keni rrobat e bardha pa pasur nevojë të përdorin zbardhues ose klor

Rrobat e bardha kanë tendencë për t’u njollosur shumë...

Cifti shkoi me pushime ne Mykos por ve duart ne koke kur i vjen fatura

Nje cift shkoi me pushime në Mykonos ne Greqi...

Agron LLakaj jep lajmin e hidhur. Humb njeriun me te shtrenjtë

Aktori i madh i humorit Agron LLakaj ka humbur...