“Në Gjakovë me Luizin u takuam për…”/ Jurgena “i hedh benzinë zjarrit” (FOTO)

Mikja e Luiz Ejllit, Jurgena është bërë sërish ‘e gjallë’ në rrjetet sociale.

Nëpërmjet një adrese në Instagram që pretendon se është vajza në fjalë, ajo i ka hedhur sërish benzinë zjarrit.

Një nga ndjekësit e kishte pyetur nëse ishte së bashku me Luizin në Gjakovë dhe përgjigjja e saj do t’ju befasojë.

Jurgena konfirmon se ka qenë në Gjakovë së bashku me familjen e saj ditën që Luizi pati koncertin ndërkohë që edhe janë takuar së bashku.

“Në Gjakovë isha me familjen dhe vendosëm që të takoheshim me Luizin. Të sqaronim disa gjëra rreth instagramit të tij që ka patur”- shkruan jurgena.

Kujtojmë se po ditën e sotme Luizi ka konfirmuar se është takuar me babain e Jurgenës teksa e ka cilësuar atë zotëri burrë.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Nuk do besoni me kë e krahason Olti Curri, Kiarën dhe Luizin (Foto)

Kiara dhe Luiz padyshim janë nga ermat që keni...

Diola Dosti dhe Xhonatani kapen mat, Ronaldo i nxjerr zbuluar: Del fotoja…

Diola dhe Xhonatani gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë...

‘Me apo pa…’, Luana provokon me duar afër zo…

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca po punon pa...

“Si ta nxorri goja mor Ermal…”, deklarata e turpshme për Luizin po çmend rrjetin

Ermal Mamaqi, i ftuar në TopAlbania Radio, ka bërë...