“Me Marion dhe Jonin kisha dy vite pa folur”/ Luizi reagon ashpër ndaj Meridianit dhe zbulon kush është shoku i tij i vërtetë

Luiz Ejlli ishte banori më i përfolur gjatë sezonit të dytë të “Big Brother VIP”, dhe tashmë që formati ka përfunduar kuroziteti për të ëhstë akoma dhe më i madh.

Kjo bëri që shumë personazhe, që Luizi mudn tëm os i njihte që paraqiteshin si miqtë e tij, dueke përfituar. Për këtë Luizi foli teksa ishte i ftuar në emisionin “Shqipëria LIVE”.

Luiz sqaroi dhe marrëdhënien me Meridianin, të cili ntha se e njeh vetëm si fytyrë. Ai po ashtu deklaro ise Mario dhe joni nuk janë miqtë e tij më të mirë, pasi para se të hynte në BBVIP, kishte 2 vite pa i takuar.

“Kam parë që jam njeriu me më shumë shokë në Republikën e Shqipërisë. Unë nuk jap emra, por ata e dinë kush janë dhe çarë kanë bërë. Meridiani më ka mbështetur. Unë e njoh vetëm si fytyrë. Ai mund të totë më ka shok, më ka mik. Ama të dalë jam menaxheri, jam kështu, kjo është e tepërt. Unë kam pasur shumë shokë që kanë marrë nënën time, ma sollën këtu, e pritën, që s’kanë pasur nevojë të lyejnë flokët dhe më ka thënë mos ma përmend emrin. Është Eni Bushati. Nuk e njeh asnjeri. Nuk ka tentuar kurrë të përfitojë. Unë me Marion dhe Jonin kam ndenjur shumë bashkë. Para se të hyja në BBVIP, kisha 2 vite pa folur me ta. Ishim shkëputur.”- tha Luizi.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...