EKSKLUZIVE/ Big Brother i gjen punë Kristit dhe Zhaklinës! Ja ku do t’i shohim së shpejti

“Big Brother” mbaroi, por u sigurua që disa nga bashkëpunëtorët e tij dhe finalistët mos t’i linte pa punë këtë verë.

Burime ekskluzive për “Iconstyle” kanë mësuar se opinionistja e “BBV2” Zhaklin Lekatari këtë sezon do të jetë bashkëprezantuese me Eni Shehun e “Pushime on Top”.

Ndërsa finalisti i këtij edicioni të “BBV2” Krist Aliaj do të jetë pjesë e jurisë së “She’s on Top”.

Njëra nga opinioniste në moderatore “real quick”, tjetri në rolin e “gjykuesit” për të rinjtë dhe të rejat që marrin pjesë në programin e argëtimit, nuk na mbetet asgjë tjetër veçse t’i shohim me kërshëri në “detyrën” e tyre të re.

“Ma hoqën fëmijën nga gjiri”, e reja tregon torturat në shtëpinë e burrit

Marigona Buja 32 vjeçarja do të tregojë historinë e trishtë të jetës së saj.   Ajo u martua me ndërmjetësim kur ishte vetëm 23 vjeç dhe...

SKANDAL/ Komandanti i policisë vjedh dhe RREH te rinjte per qefin e tij! Kjo eshte policia qe duam?

Fiks Fare denoncoi veprimet arbitrare të një inspektori policie në Shkodër, i cili i kontrollon portofolin një qytetari dhe një tjetër e rreh! Në redaksinë...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Ma hoqën fëmijën nga gjiri”, e reja tregon torturat në shtëpinë e burrit

Marigona Buja 32 vjeçarja do të tregojë historinë e...

Meterologia Lajda Porja zbulon surprizat e motit, ja çfarë pritet të ndodhë me temperaturat

Fundjava pritet që të sjellë kushte të qëndrueshme atmosferike...

Mrekulli! Ky është liqeni në Shqipëri që ju rinon për 3 ditë dhe ju shëron nga sëmundjet

Bëhet nami në liqenin e “çudirave” në Lenie të...