Serena Sula shokon studion: Për famë do xhiroja kasetë me përmbajtje erotike

Serena Sula u është përgjigjur disa pyetjeve “pikante” të bëra në një studio sot. Ajo ka deklaruar se për famë ka disa limite të sajat.

Deri ku shkon limiti yt për famë?

Unë për famë shkoj deri në sextape.

Si e mendon jetën pas kësaj famës tënde?

Kjo famë ka momente edhe negative. Po i hyre kësaj rruge, ose do e bësh ose mos i hyr fare.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

NJË TJETËR ATRAKSION, SË SHPEJTI ZIP LINE NË THETH

Një risi që i shtohet Alpeve të Shqipërisë është...

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...