Takoi në rrugë striptisten që puthi në ‘BBV’, Kristi tregon prapaskenat se çfarë ndodhi më pas

Gjatë festës së beqarisë së Luizit, Kristi u fiksua keq pas një striptisteje bjonde me të cilën kërceu gjithë natën e madje shkëmbyen edhe një puthje. Kur vajzës i duhej të largohej, i tha Kristit të takohen pas Big Brother dhe ai pranoi.

Pas mbarimit të BBV, Jori ndau me fansat e saj një video ku Kristi shfaqej duke hipur te makina e “Strip Club”-it.

Si qëndron e vërteta e të gjithë kësaj Kristi vendosi ta sqaronte vetë.

“Dola nga makina dhe çuditërisht ishte taksia aty, unë se prisja fare as ai shoferi në fillim nuk po shikonte fare, edhe unë kur e pashë më ka ardhur shumë për të qeshur sepse ishte koincidence”, u shpreh ai i ftuar në emisionin “Pardon my French”.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Nuk do besoni me kë e krahason Olti Curri, Kiarën dhe Luizin (Foto)

Kiara dhe Luiz padyshim janë nga ermat që keni...

Diola Dosti dhe Xhonatani kapen mat, Ronaldo i nxjerr zbuluar: Del fotoja…

Diola dhe Xhonatani gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë...

‘Me apo pa…’, Luana provokon me duar afër zo…

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca po punon pa...

“Si ta nxorri goja mor Ermal…”, deklarata e turpshme për Luizin po çmend rrjetin

Ermal Mamaqi, i ftuar në TopAlbania Radio, ka bërë...