Luizi zbulon zyrën e ‘Vëllait të Madh’ dhe habitet nga ajo që gjen brenda (VIDEO)

Luiz Ejlli, fituesi i edicionit të dytë të BBV, ka ‘zbuluar’ ditën e sotme zyrën e Vëllait të Madh.

Ditën e sotme ai ka postuar një video në rrjetet sociale me fansat që të shohin sesi duket nga brenda zyra e “Vëllait të Madh”, aty ku merreshin vendimet për çfarë bëhej brenda shtëpisë së Big Brother VIP.

Përmes videos Luizi thotë se duke kërkuar, kishte gjetur një zyrë që i tërhoqi vëmendjen dhe u habit nga ato që gjeti brenda.

Siç shihet edhe në foto, në zyrë janë fotografitë e të gjithë banorëve që ishin pjesë e BBVIP, ku në fotot e tyre ka nga një kryq përveç asaj të Luizit.

 

“Më në fund u takuan bashkë vëllai i madh me të voglin”, shkruan ai bashkangjitur me videon.

 

SHIKO VIDEON

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Atraksionet e reja në Theth: Një verë plot adrenalinë dhe peizazhe magjike

Ky vit sjell një atraksion të ri dhe të...

NJË TJETËR ATRAKSION, SË SHPEJTI ZIP LINE NË THETH

Një risi që i shtohet Alpeve të Shqipërisë është...

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...