Luizi zbulon të vërtetën më në fund: Ajo nuk erdhi në dasëm sepse nuk …

Mungesa e nënës se Luizit në ceremoninë e kurorëzimit me Kiarën prej ditësh mundon fansat, të cilët nuk ka ditë që nuk e pyesin këngëtarin në rjetet sociale për arsyen.

Sot në Post Big Brother Luizi ka zbuluar se nëna është e sëmurë e madje do operohet.

Ai ëstë shprehur se në mëngjesin e parë të daljes nga BBV u nis për në Shkodër, pasi u shqetësua për gjëndjen e nënës.

“Nëna është pa terezi dhe do operohet. Nuk ka mundur të vi. Por kjo ishte arsyeja e vetme. Prandaj jam nis në 6 për Shkodër sepse e pashë që ishte keq. Kam shkuar në Shkodër në mëngjes”, tha Luizi.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME